Ostatnie wyniki

Nadchodzące mecze

fb

Lista zawodników ukaranych przewinieniami technicznymi

Imię i nazwisko Drużyna Przewinienia techniczne Średnio na mecz Mecze
Krzysztof Popek Yasheya Agiehamy 4.00 0.44 9
Piotr Nowak Angry Balls 4.00 0.57 7
Tomasz Orlicki RadwanSport Family 3.00 0.75 4
Radosław Dziewa C&C 3.00 0.30 10
Daniel Słowik Łowcy RSEstates Kraków 3.00 0.38 8
Mateusz Wrześniowski Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 3.00 0.38 8
Adam Harasym Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 3.00 0.33 9
Xavier Sułkowski Bączki z Łączki 2.00 0.25 8
Karol Tenderowicz Blue Lagoons 2.00 0.29 7
Józef Szwed Promile 2.00 0.22 9
Kacper Zelakiewicz Yellow Pigs 2.00 0.22 9
Patryk Dziwoki Badgers 2.00 0.22 9
Paweł Róg UKS Liszki 2.00 0.20 10
Piotr David Łowcy RSEstates Kraków 2.00 0.50 4
Łukasz Łysikowski The Lost Boys 2.00 0.20 10
Borys Lewicki Yellow Pigs 2.00 0.40 5
Mateusz Koński Jelenie w Terenie 2.00 0.20 10
Wojciech Kubica Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 2.00 0.22 9
Tomasz Stawarz Miasteczko 2.00 0.25 8
Sebastian Cygan Kraków Globalls 2.00 0.29 7
Otmane Raji Senhaji C&C 2.00 0.20 10
Tomasz Bubula Yellow Pigs 2.00 0.22 9
Damian Biernat Blue Lagoons 2.00 0.50 4
Mateusz Pławecki Betony 2.00 0.33 6
Gabriel Gwiazdoń Meganstyle24 Snajperzy 2.00 0.29 7
Maciej Klara PK Chaos 2.00 0.22 9
Maciej Koński Jelenie w Terenie 2.00 0.18 11
Kamil Malec RadwanSport Family 2.00 0.29 7
Marek Krzysztofik Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki 2.00 0.29 7
Bartosz Woźniak Bulldogs 1.00 0.11 9
Karol Łytek Basen Camena Skawina 1.00 0.25 4
Marcin Klatka Sharks 1.00 0.10 10
Arkadiusz Kondrat Yasheya Agiehamy 1.00 0.14 7
Piotr Piotrowski Badgers 1.00 0.17 6
Artur Wrona PK Chaos 1.00 0.10 10
Tomasz Jabłoński GL Cembrit Team 1.00 0.20 5
Piotr Łabęcki C&C 1.00 0.09 11
Michał Kucia Bice i Cyce 1.00 0.14 7
Michał Wcisło LeciKulka pl 1.00 0.10 10
Przemysław Ostrowski Łowcy RSEstates Kraków 1.00 0.12 8
Konrad Mostowik Emeryci i Renciści 1.00 0.12 8
Marcin Pierzchała Lobe Miners 1.00 0.11 9
Eric Gilles Anyu Bulldogs 1.00 0.14 7
Krzysztof Kleszcz HALdent 1.00 0.12 8
Przemysław Gaszyński HALdent 1.00 0.12 8
Lee Chang-Lung We Got Game 1.00 0.17 6
Paweł Ścierka Space Invaders 1.00 0.12 8
Piotr Kasperkiewicz C&C 1.00 0.11 9
Bartłomiej Kiszała Double Blast 1.00 0.33 3
Bartosz Konstanty Łowcy RSEstates Kraków 1.00 1.00 1
Hubert Giłka Złe Towarzystwo 1.00 0.11 9
Wojciech Ćwiklik Przybylski 1.00 0.12 8
Andreas Tsakamis Cisi i Pokornego Serca 1.00 0.12 8
Mateusz Wojewoda Ball Lovin Criminals 1.00 0.14 7
Wojciech Głąb Basen Camena Skawina 1.00 0.14 7
Łukasz Durbas Łowcy RSEstates Kraków 1.00 0.12 8
Grzegorz Kożuchowski LeciKulka pl 1.00 0.12 8
Wojciech Majchrzak Tarinwest 1.00 0.11 9
Mateusz Rychlicki PK Chaos 1.00 0.11 9
Olaf Bloda Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 1.00 0.25 4
Alan Hawrot Przybylski 1.00 0.12 8
Wojciech Sokołowski Cisi i Pokornego Serca 1.00 0.11 9
Jakub Sobocki Ball Lovin Criminals 1.00 0.20 5
Łukasz Rywka Angry Balls 1.00 0.14 7
Mateusz Brzeziński Emeryci i Renciści 1.00 0.12 8
Marek Siwiec Łowcy RSEstates Kraków 1.00 0.10 10
Tomasz Ludynia RockyBallers 1.00 0.12 8
Jakub Leśniak Newleśniqi 1.00 0.14 7
Sebastian Kędra GG Media 1.00 0.50 2
Marcin Woźnicki SKS Myśliwi 1.00 0.12 8
Jerzy Michalik UKS Liszki 1.00 0.17 6
Longin Węgrzyn The Lost Boys 1.00 0.12 8
Andrzej Bubula Yellow Pigs 1.00 0.14 7
Kacper Cieślik Akademia Basketu KNBA 1.00 0.11 9
Filip Nowicki Blue Lagoons 1.00 0.25 4
Michał Rykiert CBPS 1.00 0.12 8
Jacek Krzaczek Yasheya Agiehamy 1.00 0.10 10
Mikołaj Stec Kulą w Łeb 1.00 0.12 8
Michał Czerniakowski Capgemini 1.00 0.33 3
Jacek Szoblik GL Cembrit Team 1.00 0.12 8
Krzysztof Gajek FitWeekend.pl 1.00 0.11 9
Mateusz Sośniak Dzięki, Cześć 1.00 0.14 7
Jakub Markowski Meganstyle24 Snajperzy 1.00 0.33 3
Bartłomiej Warzecha Cisi i Pokornego Serca 1.00 0.12 8
Michał Kołodziej Akademia Basketu KNBA 1.00 0.20 5
Paweł Pac The Lost Boys 1.00 0.11 9
Bartosz Buczyński HALdent 1.00 0.33 3
Sergiusz Świerczek Betony 1.00 0.33 3
Paweł Boczoń Dobczyce Goats 1.00 0.11 9
Hubert Kurek Shootout 1.00 0.12 8
Kamila Juraszek Bice i Cyce 1.00 0.12 8
Kamil Karwas Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 1.00 0.25 4
Jakub Machowina Emeryci i Renciści 1.00 0.11 9
Łukasz Ledochowski Basen Camena Skawina 1.00 0.25 4
Patryk Suder Betony 1.00 0.17 6
Dawid Kunc Wataha 1.00 0.14 7
Sergiusz Zagział Double Blast 1.00 0.12 8
Tomasz Papużyński SKS Myśliwi 1.00 0.14 7
Ralph Okehie Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 1.00 0.10 10
Tomasz Trojan Dobczyce Goats 1.00 0.11 9
Organizator:Partnerzy: