Ostatnie wyniki

Nadchodzące mecze

fb

Lista zawodników ukaranych przewinieniami technicznymi

Imię i nazwisko Drużyna Przewinienia techniczne Średnio na mecz Mecze
Krzysztof Popek Yasheya Agiehamy 4.00 0.44 9
Piotr Nowak Angry Balls 4.00 0.57 7
Tomasz Orlicki RadwanSport Family 3.00 0.75 4
Radosław Dziewa C&C 3.00 0.30 10
Daniel Słowik Łowcy RSEstates Kraków 3.00 0.38 8
Mateusz Wrześniowski Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 3.00 0.38 8
Adam Harasym Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 3.00 0.33 9
Otmane Raji Senhaji C&C 2.00 0.20 10
Tomasz Bubula Yellow Pigs 2.00 0.22 9
Damian Biernat Blue Lagoons 2.00 0.50 4
Mateusz Pławecki Betony 2.00 0.33 6
Piotr David Łowcy RSEstates Kraków 2.00 0.50 4
Gabriel Gwiazdoń Meganstyle24 Snajperzy 2.00 0.29 7
Maciej Klara PK Chaos 2.00 0.22 9
Maciej Koński Jelenie w Terenie 2.00 0.18 11
Kamil Malec RadwanSport Family 2.00 0.29 7
Marek Krzysztofik Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki 2.00 0.29 7
Xavier Sułkowski Bączki z Łączki 2.00 0.25 8
Karol Tenderowicz Blue Lagoons 2.00 0.29 7
Józef Szwed Promile 2.00 0.22 9
Kacper Zelakiewicz Yellow Pigs 2.00 0.22 9
Patryk Dziwoki Badgers 2.00 0.22 9
Paweł Róg UKS Liszki 2.00 0.20 10
Łukasz Łysikowski The Lost Boys 2.00 0.20 10
Borys Lewicki Yellow Pigs 2.00 0.40 5
Mateusz Koński Jelenie w Terenie 2.00 0.20 10
Wojciech Kubica Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 2.00 0.22 9
Tomasz Stawarz Miasteczko 2.00 0.25 8
Sebastian Cygan Kraków Globalls 2.00 0.29 7
Michał Rykiert CBPS 1.00 0.12 8
Jacek Krzaczek Yasheya Agiehamy 1.00 0.10 10
Mikołaj Stec Kulą w Łeb 1.00 0.12 8
Michał Czerniakowski Capgemini 1.00 0.33 3
Arkadiusz Kondrat Yasheya Agiehamy 1.00 0.14 7
Jacek Szoblik GL Cembrit Team 1.00 0.12 8
Mateusz Sośniak Dzięki, Cześć 1.00 0.14 7
Michał Kołodziej Akademia Basketu KNBA 1.00 0.20 5
Tomasz Jabłoński GL Cembrit Team 1.00 0.20 5
Bartłomiej Warzecha Cisi i Pokornego Serca 1.00 0.12 8
Bartosz Buczyński HALdent 1.00 0.33 3
Sergiusz Świerczek Betony 1.00 0.33 3
Paweł Boczoń Dobczyce Goats 1.00 0.11 9
Hubert Kurek Shootout 1.00 0.12 8
Kamila Juraszek Bice i Cyce 1.00 0.12 8
Konrad Mostowik Emeryci i Renciści 1.00 0.12 8
Kamil Karwas Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 1.00 0.25 4
Łukasz Ledochowski Basen Camena Skawina 1.00 0.25 4
Krzysztof Kleszcz HALdent 1.00 0.12 8
Dawid Kunc Wataha 1.00 0.14 7
Sergiusz Zagział Double Blast 1.00 0.12 8
Ralph Okehie Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 1.00 0.10 10
Tomasz Trojan Dobczyce Goats 1.00 0.11 9
Hubert Ponicki Wilki Rabka 1.00 0.11 9
Lee Chang-Lung We Got Game 1.00 0.17 6
Arkadiusz Pawlus Space Invaders 1.00 0.10 10
Paweł Podgórski Dzięki, Cześć 1.00 0.14 7
Bartłomiej Kiszała Double Blast 1.00 0.33 3
Karol Taźbirek We Got Game 1.00 0.12 8
Karol Bromirski Bulldogs 1.00 0.10 10
Michał Szewczyk Miasteczko 1.00 0.11 9
Łukasz Pipczyński Armada 1.00 0.10 10
Grzegorz Hynek Miasteczko 1.00 0.14 7
Bartosz Konstanty Łowcy RSEstates Kraków 1.00 1.00 1
Marcin Prus Kraków Globalls 1.00 0.12 8
Mateusz Wojewoda Ball Lovin Criminals 1.00 0.14 7
Marek Gorzkowski Technika 1.00 0.12 8
Mateusz Rychlicki PK Chaos 1.00 0.11 9
Jędrzej Piwowar Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju 1.00 0.12 8
Tomasz Gębarowski Meganstyle24 Snajperzy 1.00 0.11 9
Hubert Krupa Ranplast 1.00 0.14 7
Mateusz Gamroth Amway Kraków 1.00 0.50 2
Olaf Bloda Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 1.00 0.25 4
Piotr Zawieja Double Blast 1.00 0.14 7
Andrzej Sypniewski Kulą w Łeb 1.00 0.12 8
Jakub Sobocki Ball Lovin Criminals 1.00 0.20 5
Łukasz Paterek Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki 1.00 0.14 7
Sebastian Kędra GG Media 1.00 0.50 2
Paweł Loedl Ball Lovin Criminals 1.00 0.11 9
Bartłomiej Rogóż Shootout 1.00 0.10 10
Dawid Szewczyk Meganstyle24 Snajperzy 1.00 0.50 2
Dariusz Kusper Ranplast 1.00 0.17 6
Artur Trociński Albertus 2000 1.00 0.20 5
Jerzy Michalik UKS Liszki 1.00 0.17 6
Andrzej Marlica Lobe Miners 1.00 0.12 8
Bartosz Woźniak Bulldogs 1.00 0.11 9
Filip Nowicki Blue Lagoons 1.00 0.25 4
Karol Łytek Basen Camena Skawina 1.00 0.25 4
Marcin Klatka Sharks 1.00 0.10 10
Krzysztof Gajek FitWeekend.pl 1.00 0.11 9
Piotr Piotrowski Badgers 1.00 0.17 6
Artur Wrona PK Chaos 1.00 0.10 10
Piotr Łabęcki C&C 1.00 0.09 11
Michał Kucia Bice i Cyce 1.00 0.14 7
Jakub Markowski Meganstyle24 Snajperzy 1.00 0.33 3
Michał Wcisło LeciKulka pl 1.00 0.10 10
Przemysław Ostrowski Łowcy RSEstates Kraków 1.00 0.12 8
Paweł Pac The Lost Boys 1.00 0.11 9
Jakub Machowina Emeryci i Renciści 1.00 0.11 9
Marcin Pierzchała Lobe Miners 1.00 0.11 9
Przemysław Gaszyński HALdent 1.00 0.12 8
Organizator:Partnerzy: