Ostatnie wyniki

Nadchodzące mecze

fb
RUSZAMY!

36-003.jpg

Co tu dużo pisać... Startujemy

Poniżej planowany (podkreślamy właśnie to słowo :) terminarz gier w 36 sezonie KNBA, a plan na najbliższe dni i tygodnie wygląda tak:
- 18-25 września 2017 zgłoszenia (komunikat z dokumentami pojawi się przez weekend),
- 30 września 2017, losowanie grup w Sklep Koszykarza - godzina zostanie podana niebawem,
- I kolejka: 7-8 października 2017 
- II kolejka: 14-15 października 2017
- III kolejka: 21-22 października 2017
- IV kolejka: 25-26 listopada 2017
- V kolejka: 2-3 grudnia 2017
- VI kolejka: 9-10 grudnia 2017
- VII kolejka: 16-17 grudnia 2017
- VIII kolejka: 13-14 stycznia 2018
- IX kolejka: 20-21 stycznia 2018
- X kolejka: 27 stycznia 2018
- RUNDA FINAŁOWA: 3 lutego 2018

XXXIV Edycja Ligi KNBA:

- Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

- Patronat honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
Kraków

I liga

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Łowcy RSEstates 7 13 6/1 477/430
Meganstyle24 Snajperzy 7 11 4/3 531/501
GG Media 7 11 4/3 533/508
Miasteczko 7 11 4/3 435/430
Hurricane 7 11 4/3 463/480
HALdent 7 9 2/5 520/495
Dzięki, Cześć 7 9 2/5 454/511
Złe Towarzystwo 7 9 2/5 436/494

II Liga Grupa A

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Shootout 9 17 8/1 674/600
C&C 9 17 8/1 659/543
Yasheya Agiehamy 9 16 7/2 682/576
Dobczyce Goats 9 15 6/3 665/600
PK Chaos 9 13 4/5 558/556
Angry Balls 9 13 4/5 656/692
Basen Camena Skawina 9 12 3/6 656/690
The Lost Boys 9 12 3/6 579/566
Później Ci Powiem 9 10 1/8 444/604
ISK Hussars 9 9 1/8 484/630

II Liga Grupa B

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Ranplast 9 18 9/0 722/527
Space Invaders 9 16 7/2 664/605
Bulldogs 9 15 6/3 687/587
BLC 9 14 5/4 609/647
Przybylski 9 14 5/4 639/604
Tarinwest 9 13 4/5 614/662
UKS Liszki 9 12 3/6 632/671
Sharks 9 12 3/6 546/611
ZGWS Basketball 9 11 2/7 602/746
Yellow Pigs 9 10 1/8 611/666

III Liga Grupa A

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Newleśniqi 9 17 8/1 746/589
GL Cembrit 9 16 7/2 574/516
CBPS 9 15 6/3 678/627
Betony 9 15 6/3 550/555
Basysta 9 14 6/3 607/480
Lobe Miners 9 13 4/5 544/563
LeciKulka pl 9 12 3/6 603/627
RadwanSport Family 9 11 2/7 527/695
Badgers 9 11 2/7 613/681
Wilki Rabka 9 10 1/8 589/698

III Liga Grupa B

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Basket Kłaj 9 17 8/1 665/508
MSK 9 16 7/2 653/510
Hatifnaty 9 15 6/3 567/563
Chłopaki Nie Skaczą 9 14 5/4 580/481
Cisi i Pokornego Serca 9 14 5/4 536/533
Kraków Globalls 9 14 5/4 538/501
SKS Myśliwi 9 12 3/6 443/533
Promile 9 12 4/5 471/489
Bączki z Łączki 9 10 1/8 399/563
Biało-Czarni 9 10 1/8 457/628

IV Liga Grupa A

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Jelenie w Terenie 9 18 9/0 957/616
KWŁ 9 16 7/2 575/440
We Got Game 9 16 7/2 633/543
NWCSD 9 15 6/3 758/567
Alpha Cats 9 14 5/4 628/533
Technika 9 14 5/4 649/592
Armada 9 12 3/6 494/627
Bice i Cyce 9 11 2/7 508/682
Capgemini 9 9 1/8 504/788
Run&Gun 9 9 0/9 422/740

IV Liga Grupa B

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Remates 9 18 9/0 640/426
Wataha 9 16 7/2 754/517
Double Blast 9 16 7/2 680/509
FW 9 15 6/3 511/404
ER 9 14 5/4 459/530
Albertus 2000 9 13 4/5 653/530
Akademia Basketu KNBA 9 13 4/5 547/513
Blue Lagoons 9 11 2/7 469/620
RockyBallers 9 10 1/8 383/589
Amway Kraków 9 9 0/9 262/720
Organizator:Partnerzy: